busty redhead has ffm threesome in car.www.mompov.pro anal insemination compilation.
10 / 04 / 2016

„Przepis na bieganie” Pani Małgorzaty Majewskiej  to ponad 80 zdrowych i prostych przepisów, będących propozycją dla osób biegających, opartą na zaleceniach racjonalnego odżywiania sportowców. Są idealne zarówno dla maratończyków, jak i początkujących  biegaczy.

“Bieganie stało się wszechobecne. W każdym mieście, miasteczku czy wsi co rano, co popołudnie, co wieczór na drogi wybiega chmara wariatów w odblaskowych kurtach ze słuchawkami na uszach. Bieganie jest modne.[…]  Zawsze myślałam, że bieganie nie jest dla mnie. Że w ogóle nie jest dla zwykłych ludzi. Kojarzyło mi się z czymś nudnym, nielubianym i odstręczającym. […] Zaczęłam biegać 4 lata temu. Bieganie zmieniło wszystko. Zmusiło mnie do zastanowienia jak planuje swoje życie. […] zmieniło również moje podejście do jedzenia . Od dawna interesowałam się zdrowym odżywianiem. Dużo gotuję, a czytam o przygotowaniu posiłków jeszcze więcej. Jednak dopiero starty w maratonach zweryfikowały moją wiedzę. ”

Zachęcamy do przeczytania tej „smacznej” lektury!

https://m.onet.pl/styl-zycia/kobieta/zdrowie/fitness,y37swm

Spotkanie z Autorką, na którym będzie można zakupić egzemplarz z autografem, odbędzie się podczas „II Forum dla Biegacza”, Mieście Solnym w Wieliczce, w sobotę 16 kwietnia br. od godziny 10-tej. https://www.facebook.com/events/1011255458945963/

Powrót