busty redhead has ffm threesome in car.www.mompov.pro anal insemination compilation.
16 / 02 / 2015

W dniach 12-15 luty 2015, w historycznym Hotelu „Arłamów”, odbyły się obchody Jubileuszu 15-lecia Stowarzyszenia Miłośników Sportu i Rekreacji „ALPEJCZYK”, w ramach którego, 14 lutego, zorganizowano Konferencję pod Patronatem Prezesa PGNiG SA nt.” Rola sportu w biznesie”. Było to wydarzenie szkoleniowo-sportowe, które zgromadziło osoby uprawiające rekreacyjnie różne dyscypliny, przede wszystkim, narciarstwo alpejskie. Tematyka konferencji poruszała kwestie roli sportu jako składnika życia i biznesu, wspomagania żywieniowego wysiłku fizycznego (wykład „Trixowy ), promocji polskiego sportu na arenie międzynarodowej, pracy zespołowej górniczego zastępu ratunkowego, sportu jako elementu selekcji i naboru do jednostek specjalnych i inne.
Obchody Jubileuszu 15-lecia Stowarzyszenia Miłośników Sportu i Rekreacji „ALPEJCZYK” to nie tylko dyskusje i wspomnienia podczas wykładów konferencyjnych, ale także, a może przede wszystkim, pełne emocji i dobrej zabawy zawody narciarskie, radosne świętowanie w przyjacielskim, ponad 200 osobowym, gronie oraz przyjemne aktywne spędzanie czasu, dzięki przeróżnym atrakcjom sportowym hotelu „Arłamów”.
Bardzo miło było nam świętować z „Alpejczykiem”. Dziękujemy za zaproszenie i serdecznie życzymy Państwu dalszych, miłych, sportowych, wspólnych przeżyć.

Powrót