busty redhead has ffm threesome in car.www.mompov.pro anal insemination compilation.
Przyjdź i zasmakuj sportu razem z nami!
Klaudia Cieślik wicemistrzynią Europy w judo!
1 września w Bratysławie odbył się Puchar Europy w judo. W pierwszym dniu zawodów Klaudia (UKS Judo Wolbrom) zdobyła srebrny medal w wadze -52 kg. Aktualnie jest również Wicemistrzynią Polski. Gratulacje! Cieszymy się z sukcesów naszych podopiecznych.
Marcin Łepkowski - Mistrz Świata World Muaythai Championships I-1
Końcem października 2015 roku, we Wrocławiu, odbyła się ważna impreza (Martial Arts Contest 1), dla rosnącej w Polsce w siłę nowej dyscypliny sztuk walki- boksu tajskiego (Muay Thai), która okazała się fantastyczną wizytówką tego sportu w naszym kraju! Pierwszą walkę o mistrzostwo świata WMC w kategorii do 69,85 kilogramów wygrał Marcin Łepkowski! Gratulacje!
Janek Duda srebrnym medalistą MŚ w szachach!
Jan Krzysztof Duda, 17-letni szachista „MKS MOS Wieliczka”, z dorobkiem 10 punktów, w 13 partiach, został 15 września 2015 r wicemistrzem świata do lat 20. W rosyjskim Chanty-Mansyjsku zwyciężył, z identycznym dorobkiem, reprezentant gospodarzy Michaił Antipow. Obecnie Janek ma ranking 2658 i plasuje się na 86 pozycji na świecie!!! Jest jednym z 3 juniorów w pierwszej „setce”. Wow!!! Trix współpracuje i wiernie kibicuje!!!
Złota Kawka- potrójna Mistrzyni ITF! Tytuł zdobyła 18 października 2015 r. w japońskiej Mikinoharze, 28 kwietna 2015 r. w Kairze oraz 28 marca 2015 r. w brazylijskim Sao Jose do Rio Preto
„Droga do sukcesu sportowego jest niełatwa. Po wielu latach walki, tej na korcie, i z ustaleniem „najlepszej’ dla mnie diety, coraz lepiej rozumiem rolę prawidłowego odżywiania w optymalizacji sprawności fizycznej. Zachowanie równowagi pomiędzy optymalną masą ciała i sportową sylwetką a dostarczeniem w diecie wszystkich składników odżywczych niezbędnych do jak najszybszej regeneracji, jest trudna do ustalenia i wymaga indywidualnej strategii dietetyczno- suplementacyjnej, dlatego bardzo doceniam współpracę z Konsultantami „Trixa”, która skutecznie pomaga mi podnosić formę fizyczną, niezbędną do rywalizacji na najwyższym poziomie sportowym”.
Kuba Greguła zwycięzca II rundy Rotax Max Challenge 2015
„Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali, trzymali kciuki i oglądali relację ze Starego Kisielina. Dziękuję moim wszystkim kibicom.” Cieszymy się, zarówno z sukcesów Kuby, jak i z Jego postawy 14-letniego! sportowca, który, dzięki trosce i wielkim staraniom Rodziców, dostrzegł potrzebę wspomagania treningu sportowego poprzez modyfikację nawyków żywieniowych w kierunku racjonalnej diety sportowej. Zespół Trix dołącza się do gratulacji!!!
Maksim Kowalenko- wielokrotny Mistrz Polski, a w 2015 roku…
Absolwent AWF w Krakowie. Od 1998 roku związany z gimnastyką sportową, początkowo w latach 1998-2000 jako zawodnik Korony Kraków, a od 2000 roku jako reprezentant AZS AWF Kraków. Od 2009 roku Trener gimnastyczek Wisły. Sukcesy zawodnicze: wielokrotny Mistrz Polski, również w tym roku liczne medale na Mistrzostwach Polski w Szczecinie- złoty medal (drążek), dwa srebrne medale (wielobój, kółka), brązowy medal (koń z łękami) oraz uczestnik Mistrzostw Europy Seniorów w Montpellier (Francja) i I Igrzysk Europejskich w Baku (Azerbejdżan) Serdecznie GRATULUJEMY Maksimowi i Trenerowi- dr Leonowi Biskupowi!!! „Wielkie podziękowania dla Trix za pomoc w tych dokonaniach :) !!!!! Maksim Kowalenko
Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, 4 miejsce w Pucharze Kontynentalnym Oberwizental w 2015 roku oraz 5 miejsce Mistrzostw Świata Seniorów w Falum i 2 miejsce Akademickich Mistrzostw Świata w Strbskim Plesko
„Aktywność fizyczna połączona z racjonalną dietą potrafi zdziałać cuda. W sporcie profesjonalnym tym bardziej. Po wielu latach doświadczeń sportowych, jestem już przekonana, że odpowiedni dobór najzdrowszego „paliwa” pokarmowego, wraz z prawidłową suplementacją diety i dbałością o właściwe nawodnienie organizmu w znacznym stopniu poprawiają osiągnięcia treningowe. Regeneruję się o wiele szybciej, obciążenia treningowe znoszę dużo lepiej niż kiedyś. Czuję, że mój organizm posiada większe zapasy energii, co daje mi poczucie ,,bezpieczeństwa”. Zmieniły się też moje proporcje ciała, wzrosła siła, wytrzymałość i szybkość. Uważam, że dzięki współpracy z Trixem zrobiłam duży krok w karierze sportowej, który zamierzam kontynuować.” Ewelina Marcisz
Katarzyna Wełna brązowa medalistka 73. Mistrzostw Europy w wioślarstwie maj-czerwiec 2013,Sevilla
"Dzięki fachowej pomocy krakowskich konsultantów udało mi się uzyskać odpowiedni skład ciała, który zapewne pomógł mi w osiągnięciu wysokich wyników sportowych na arenie polskiej oraz międzynarodowej. Zrzuciłam 6kg, nie tracąc jednocześnie na sile i mocy. Dzięki temu mogłam przejść w mojej dyscyplinie do kategorii wagi lekkiej i od razu walczyć o medale w regatach międzynarodowych. Nie jest łatwo stosować się do zaleceń racjonalnej diety, jednak efekty współpracy z Panią dietetyk, mobilizują mnie do stosowania zaleceń diety i wciąż mogę cieszyć się piękną sportową sylwetką. Dziękuję za troskliwą pomoc. Katarzyna Wełna"
Jakub Wolny Mistrz Świata juniorów w skokach narciarskich- 31 stycznia 2014 Val di Femme
Jakub Wolny, uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku, został Mistrzem  Świata juniorów.  Sukcesy cieszą nas tym bardziej, że opiekunem  żywieniowym grupy młodych skoczków jest dr Barbara Frączek.
Natan Węgrzycki- Szymczyk Mistrz Świata juniorów w wioślarstwie- 11 sierpnia 2013 r
"Serdeczne podziękowania dla Pani dr Barbary Frączek za przygotowanie do startu. Mam nadzieję na kontynuację współpracy. Pozdrawiam serdecznie. Natan"